Samsung Galaxy S10'da 3D kamera ve parmak izi tarayıcı olabilir | Teknoloji haberleri

Samsung Galaxy S10’da 3D kamera ve parmak izi tarayıcı olabilir

1 dakikada okuyun


3
3 points

Galaxy S serisinin yeni üyesi olan Galaxy S10, Galaxy S serisinin 10. yılında satışa sunulmaya başlanacak. Beklentileri karşılayacak mı şuan için bilinmiyor fakat söylentilere ve kesin olmayan kaynaklara göre beklentileri karşılayabilecek donanımlara sahip olabilir.

Güney Koreli haber sitesinin hazırladığı rapora göre Galaxy S10’da parmak izi tarayıcı ve 3D kamera gibi iyi birkaç özelliğin geleceği yazılmış. ‘Beyond’ kod adıyla satışa sunulacak olan Galaxy S10, Samsung’un amiral gemisi olacak.

Bell’in raporuna göre ekrana parmak izi tarayıcısının gelmesi kesin gözüyle bakılıyor. Samsung’un iş ortakları olan Qualcomm, Ezestek ve Synaptics’e parmak izi tarayıcısının ekrana ekleneceğini belirtmişler. Hangi iş ortağının parmak izi tarayıcını yapıp yapmayacağı bilinmiyor.

3D kamera ile AR Emoji desteğini sağlamlaştırmayı düşünen Samsung, 3D modelleme ile görüntülü konuşmaya olanak sağlayacak. Bell haber sitesinin raporları genellikle tam isabetli olduğunu var sayarsak Galaxy S10’da parmak izi tarayıcısı ve 3D modelleme kamerasının olabileceğini söyleyebiliriz. Sızıntılar ve resmi olmayan kaynaklardan birçok haber yayılabilir.

Galaxy S10’un 2019’da çıkması öngörülüyor. Neredeyse 1 sene daha beklememiz gerekiyor. Birçok sızıntı ve resmi olmayan kaynaklardan haberler yayılacak.

Bunu da okuyun >  Android WhatsApp kullanıcıları bu koda dikkat etmeli

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla paylaşın!

3
3 points

Bir tepki verin

Bravo Bravo
4
Bravo
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim

0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir