Steam'deki hafta sonuna özel ücretsiz oyunlar | Teknoloji haberleri

Steam’deki hafta sonuna özel ücretsiz oyunlar

1 dakikada okuyun


0

Hafta sonunu oyun oynayarak değerlendirmek istiyorsanız Steam’de ücretsiz oyunlar hafta sonuna özel hem indirimli, hem de ücretsiz. İster ucuza satın alın isterseniz hafta sonu oynayın.

Platformlarına üye kazandırmak için zaman zaman indirimler ve bedava oyunlar dağıtan Humble Bundle, GoG, Uplay’i de unutmamak lazım.

Bu hafta sonu Steam ücretsiz oyunlar listesi

Call of Duty WW2

Call of Duty sersinin en son çıkan oyunu olmasının yanı sıra bizleri yine 2. Dünya Savaşı’nın atmosferine itecek olan çok oyunculu bir oyundur. Steam üzerinde şuan ücretsiz ve isterseniz %35 indirimli olarak satın alabilirsiniz.

XCOM 2

Strateji oyun türleri arasında iyi bir yere sahip olan XCOM2’yi Steam üzerinden ücretsiz oynayabilirsiniz. %67 oranında bir indirim sağlayan bu uzay temalı strateji oyununa sahip olabilirsiniz.

For Honor

Bu hafta sonunun en büyük indirimli oyunu For Honor. %75 indirim sağlayan oyunu isterseniz ücretsiz oynayın, isterseniz bu güzel indirimden faydalanıp satın alın. For Honor oyunu kılıç kalkan severler için mükemmel bir oyun fakat Ubisoft oyunla ilgili pek bir başarı sağlayabilmiş değil.

Sadece bu hafta sonuna özel indirimli ve ücretsiz oyunlardır. Bir sonraki hafta başka oyunlar tekrar indirime ve ücretsiz şekilde paylaşılacaktır. Steam dışı ücretsiz ya da indirimli oyun almka isterseniz Humble Bundle, GoG, Uplay gibi platformları takip etmeyi unutmayın.

Bunu da okuyun >  Hey yeni nesil! Neverwinter Nights: Enhanced Edition oynamaya ne dersiniz?

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla paylaşın!

0

Bir tepki verin

Bravo Bravo
1
Bravo
Yok artık Yok artık
1
Yok artık
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim

0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir